Wat doet het CBB
voor u

De CBB behartigt de belangen van de grotere Baarnse bedrijven (5+ medewerkers). “Een top ondernemersklimaat voor ondernemers nastreven” is de missie van de CBB. Daarnaast onderhoudt de  CBB goede contacten met regionale en lokale overheden en fungeert als aanspreekpunt voor diverse instanties zoals (boven) lokale overheden e.d.
Speerpunten van de CBB zijn

  • Voldoende ruimte voor ondernemingen
  • Bereikbaarheid en mobiliteit
  • Onderwijs en Arbeidsmarkt
  • Netwerken met andere CBB leden en haar gasten

Het CBB organiseert 4 bijeenkomsten per jaar veelal tijdens een lunch. Daarnaast wordt de nieuwjaarsbijeenkomst in januari samen met de BON en de BIZON gehouden en is er 1 maal per jaar een gezamenlijke meeting vanuit het POB (Platform Ondernemers Baarn).

CBB Bestuur

(samenstelling per 15 september 2017)

Voorzitter

Ronald Zanoli
Bedrijf: Incassobureau Plaggemars b.v.
Mail: r.zanoli@plaggemars.nl

Meer lezen

Penningmeester

Johan Grims
Bedrijf: MTH Accountants & Adviseurs
Mail: j.grims@mth.nl

Meer lezen

Secretaris

Rene van Wijk
Bedrijf: QuoVadis Nederland b.v.
Mail: rene@qvn.nl

Meer lezen

Bestuurslid

Jan Nijhof
Bedrijf: Nijhof Bouw- en Woonwaren
Mail: j.nijhof@nijhofbaarn.nl

Meer lezen

Bestuurslid

Willem Jan van de Burg
Bedrijf: Volvo Buitenweg Baarn b.v.
Mail: wburg@buitenweg.nl

Meer lezen

Secretariaat

Annelies Meeder
Mail: secretariaat@contactgroepbaarnsebedrijven.nl
Mobiel: 06 12279000

Activiteiten 2019

Contactgroep Baarnse Bedrijven

Bestuursvergaderingen

14 januari 2019  Volvo Buitenweg b.v.
15 april 2019 Incassobureau Plaggemars b.v.
9 september 2019 Nijhof Baarn
2 december 2019

QuoVadis

Alle bestuursvergaderingen vinden plaats van 12.00 uur tot 14.00 uur.

Ledenbijeenkomsten

9 januari 2019 Nieuwjaarsbijeenkomst POB
maart 2019  Ledenbijeenkomst
20 mei 2019  Algemene Ledenvergadering
17 september 2019 (aanvang 07.30 uur) Prinsjesdagontbijt/POB
18 november 2019 Ledenbijeenkomst

Contact

Postbus 200
3740 AE  BAARN

Secretariaat
Annelies Meeder
Mail: info@cbbaarn.nl
Mobiel: 06 12279000